Sport - ALPINNING

ALPINNING indoor walking je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení
na mechanickém trenažéru - Alpitrack

ALPINNING je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby.

Představení ALPINNING programu

ALPINNING

ALPINNING nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého veku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu,
vychází z chůze.

ALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Díky nastavitelnému sklonu trenažéru je možné simulovat chůzi po rovině tak do prudkého kopce.

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci z rukojetí. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií. S ALPINNINGem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

Přínos pro lidské tělo

 • Zpevnění hýžďových partií
  ALPINNING program a především ideální sklon ALPITRACKU výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií, což ocení každý z nás.
 • Redukce váhy
  ALPINNING je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Pravidelný ALPINNING trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.
 • Pokožka
  Pravidelný ALPINNING pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad,
  že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
 • Kondice
  ALPINNING pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky ALPINNING programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí ALPINNING budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. ALPINNING program umožňuje také přípravu pro sportovce všech zaměření.
 • Psychická vyrovnanost
  ALPINNING program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence.
  Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

Rychlý kontakt

Tyršovo náměstí 641 mapa Telefon: (+420) 565 650 303
396 01 Humpolec E-mail: info@kasalka.cz